DIODES ZVP4424A
| Manufacturer | |
| Mfr. Part # | ZVP4424A |
| LCSC Part # | C500780 |
| Package | TO-92 |
| Customer # | |
| Key Attributes | MOSFET P-CH 240V 200mA TO-92 |
| Description | P-Channel 240V 200mA 750mW Through Hole TO-92 |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Discrete Semiconductors/FETs, MOSFETs/Single FETs, MOSFETs | |
| Manufacturer | DIODES | |
| Package | TO-92 |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8541290000 |
| USHTS | 8541290095 |
| TARIC | 8541290000 |
| CAHTS | 8541290000 |
| BRHTS | 85412910 |
| INHTS | 85412900 |
| MXHTS | 8541.29.99 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 4000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
1,102
1,102
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List (Project)
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 0.8899 $ 0.6408 | $ 0.64 |
10+ | $ 0.8225 $ 0.5922 | $ 5.92 |
30+ | $ 0.7839 $ 0.5645 | $ 16.94 |
100+ | $ 0.7421 $ 0.5344 | $ 53.44 |
500+ | $ 0.7245 $ 0.5217 | $ 260.85 |
1,000+ | $ 0.7164 $ 0.5159 | $ 515.90 |
Standard Packaging 4000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$