XFCN BLX-A-B
| Manufacturer |
XFCN
Asian Brands |
| Mfr. Part # | BLX-A-B |
| LCSC Part # | C41371862 |
| Package | Through Hole,P=22.3mm |
| Customer # | |
| Description | Bracket type 1 Through Hole,P=22.3mm Fuseholders RoHS |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Circuit Protection/Fuseholders | |
| Manufacturer | XFCN | |
| Package | Through Hole,P=22.3mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8536100000 |
| USHTS | 8536100040 |
| TARIC | 8536109010 |
| CAHTS | 8536100000 |
| BRHTS | 85361000 |
| INHTS | 85361010 |
| MXHTS | 8536.10.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 500 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
9,675
9,675
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List (Project)
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
5+ | $ 0.158 $ 0.1501 | $ 0.75 |
50+ | $ 0.1248 $ 0.1186 | $ 5.93 |
150+ | $ 0.1106 $ 0.1051 | $ 15.77 |
500+ | $ 0.0929 $ 0.0883 | $ 44.15 |
2,500+ | $ 0.085 $ 0.0808 | $ 202.00 |
5,000+ | $ 0.0803 $ 0.0763 | $ 381.50 |
Standard Packaging 500/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$