FH CMC1206S-102T
| Manufacturer |
FH
Asian Brands |
| Mfr. Part # | CMC1206S-102T |
| LCSC Part # | C394933 |
| Package | SMD-4P,3.2x1.6mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | CMC 230mA 2LN 1kΩ SMD |
| Description | 2Line Common Mode Choke Surface Mount-4P 3.2x1.6mm 1kΩ@100MHz 230mA DCR 1Ω |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Filters/Common Mode Chokes | |
| Manufacturer | FH | |
| Package | SMD-4P,3.2x1.6mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8548900001 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 2000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
43,945
43,945
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
5+ | $ 0.0862 | $ 0.43 |
50+ | $ 0.0705 | $ 3.53 |
150+ | $ 0.0627 | $ 9.41 |
500+ | $ 0.0568 | $ 28.40 |
2,000+ | $ 0.0497 | $ 99.40 |
4,000+ | $ 0.0474 | $ 189.60 |
Standard Packaging 2000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$