Chilisin CMM21T-900M-N
| Manufacturer |
Chilisin
Asian Brands |
| Mfr. Part # | CMM21T-900M-N |
| LCSC Part # | C280254 |
| Package | SMD-4P,2.1x1.3mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | CMC 330mA 90Ω SMD |
| Description | Common Mode Choke Surface Mount 2.05x1.25x1.2mm 90Ω@100MHz 330mA DCR 350mΩ |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Filters/Common Mode Chokes | |
| Manufacturer | Chilisin | |
| Package | SMD-4P,2.1x1.3mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8548900001 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 10 |
| Multiple | 10 |
| Standard Packaging | 2000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
910
910
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List (Project)
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
10+ | $ 0.0695 | $ 0.70 |
100+ | $ 0.0566 | $ 5.66 |
300+ | $ 0.0502 | $ 15.06 |
2,000+ | $ 0.0412 | $ 82.40 |
4,000+ | $ 0.0373 | $ 149.20 |
10,000+ | $ 0.0354 | $ 354.00 |
Standard Packaging 2000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$