LZTEC B2409S-2WR3
| Manufacturer |
LZTEC
Asian Brands |
| MPN | B2409S-2WR3 |
| LCSC Part # | C20613148 |
| Packaging | SIP,19.6x7mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | DC/DC power module, 2W, fixed voltage, unregulated |
| Description | Isolated Module DC DC Converter Boost 1 Output 9V 222mA 21.6V~26.4V Input |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Power Supplies/Power Suppliers - Board Mount/DC DC Converters | |
| Manufacturer | LZTEC | |
| Packaging | SIP,19.6x7mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | - |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 18 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
41
41
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 1.8618 $ 1.7688 | $ 1.77 |
10+ | $ 1.5766 $ 1.4978 | $ 14.98 |
36+ | $ 1.3971 $ 1.3273 | $ 47.78 |
108+ | $ 1.213 $ 1.1524 | $ 124.46 |
504+ | $ 1.1301 $ 1.0736 | $ 541.09 |
900+ | $ 1.0938 $ 1.0392 | $ 935.28 |
Standard Packaging 18/Full
Tube | ||
Better price for more quantity?
$