PANASONIC ECQUAAF334M
| Manufacturer | |
| MPN | ECQUAAF334M |
| LCSC Part # | C178456 |
| Packaging | Through Hole,P=15mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | CAP SAFETY 330nF ±20% 275V TH |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | Passives/Capacitors/Ceramic Capacitors | |
| Manufacturer | PANASONIC | |
| Packaging | Through Hole,P=15mm | |
| Capacitance | 330nF | |
| Tolerance | ±20% | |
| Operating Temperature | -40℃~+110℃ | |
| Ratings | X2 | |
| Voltage(AC) | 275V |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 100 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
Out of Stock
Notify Me
Add to BOM List
| Qty | Unit Price(Reference Only) | Total Amount |
|---|---|---|
| 5+ | $ 0.2924 | $ 1.46 |
| 50+ | $ 0.2327 | $ 11.64 |
| 200+ | $ 0.2072 | $ 41.44 |
| 500+ | $ 0.1753 | $ 87.65 |
| 2,500+ | $ 0.1611 | $ 402.75 |
| 5,000+ | $ 0.1526 | $ 763.00 |
| 10,000+ | $ 0.1508 | $ 1508.00 |
| 20,000+ | $ 0.1496 | $ 2992.00 |
Standard Packaging100/Full Bag | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8532909000 |
| USHTS | |
| TARIC | |
| CAHTS | |
| BRHTS | |
| INHTS | |
| MXHTS |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8532909000 |
| USHTS | |
| TARIC |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | |
| BRHTS | |
| INHTS | |
| MXHTS | |



