muRata DECE33J222ZC4B
| Manufacturer | |
| Mfr. Part # | DECE33J222ZC4B |
| LCSC Part # | C161078 |
| Package | Through Hole,P=10mm |
| Customer # | |
| Description | 2.2nF -20%~+80% 6.3kV Through Hole,P=10mm Ceramic Capacitors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Capacitors/Ceramic Capacitors | |
| Manufacturer | muRata | |
| Package | Through Hole,P=10mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8532249000 |
| USHTS | 8532240020 |
| TARIC | 8532240000 |
| CAHTS | 8532240090 |
| BRHTS | 85322490 |
| INHTS | 85322400 |
| MXHTS | 8532.24.99 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 100 |
| Sales Unit | Piece |
Out of Stock
Stock Notification
| Qty. | Unit Price (Reference Only) | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 0.6106 | $ 0.61 |
10+ | $ 0.5088 | $ 5.09 |
30+ | $ 0.4579 | $ 13.74 |
100+ | $ 0.4071 | $ 40.71 |
500+ | $ 0.3778 | $ 188.90 |
1,000+ | $ 0.3624 | $ 362.40 |
2,000+ | $ 0.3577 | $ 715.40 |
4,000+ | $ 0.3562 | $ 1424.80 |
Standard Packaging 100/Full
Bag | ||