CODACA CSCM1480L-4R5M
| Manufacturer | CODACAAsian Brands |
| MPN | CSCM1480L-4R5M |
| LCSC Part # | C5579156 |
| Packaging | SMD-3P,14.8x14.5mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | FIXED IND 4.5uH 16A 4.97mΩ SMD-3P,14.8x14.5mm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | Passives/Inductors, Coils, Chokes/Fixed Inductors | |
| Manufacturer | CODACA | |
| Packaging | SMD-3P,14.8x14.5mm | |
| Current Rating | 16A | |
| Inductance | 4.5uH | |
| Tolerance | ±20% | |
| DC Resistance(DCR) | 4.97mΩ | |
| Current - Saturation(Isat) | 17A |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 250 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
Out of Stock
Stock Notification
Add to BOM List
| Qty | Unit Price(Reference Only) | Total Amount |
|---|---|---|
| 1+ | $ 7.4659 | $ 7.47 |
| 250+ | $ 2.9791 | $ 744.78 |
| 500+ | $ 2.8806 | $ 1440.30 |
| 1,000+ | $ 2.8306 | $ 2830.60 |
Standard Packaging250/Full Reel | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8504500000 |
| USHTS | 8504508000 |
| TARIC | 8504500010 |
| CAHTS | 8504500000 |
| BRHTS | 85045000 |
| INHTS | 85045010 |
| MXHTS | 8504.50.01 |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8504500000 |
| USHTS | 8504508000 |
| TARIC | 8504500010 |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | 8504500000 |
| BRHTS | 85045000 |
| INHTS | 85045010 |
| MXHTS | 8504.50.01 |

