XINGLIGHT XL-3210SURUGC
| Manufacturer |
XINGLIGHT
Asian Brands |
| Mfr. Part # | XL-3210SURUGC |
| LCSC Part # | C965883 |
| Package | SMD-4P,3.2x1.5mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | LED RED, EMERALD GREEN WATER CLEAR SMD |
| Description | Red, Emerald Green 625nm 525nm LED Indication - Discrete 2.4V 3.4V SMD,1.5x3.2mm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Optoelectronics/LED Indication - Discrete | |
| Manufacturer | XINGLIGHT | |
| Package | SMD-4P,3.2x1.5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8541410000 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 20 |
| Multiple | 20 |
| Standard Packaging | 3000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
70,120
70,120
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List (Project)
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
20+ | $ 0.0336 | $ 0.67 |
200+ | $ 0.0268 | $ 5.36 |
600+ | $ 0.023 | $ 13.80 |
3,000+ | $ 0.0186 | $ 55.80 |
9,000+ | $ 0.0166 | $ 149.40 |
21,000+ | $ 0.0155 | $ 325.50 |
Standard Packaging 3000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$