Shun Xiang Nuo SMDRI127-330MT
| Manufacturer |
Shun Xiang Nuo
Asian Brands |
| Mfr. Part # | SMDRI127-330MT |
| LCSC Part # | C9400 |
| Package | SMD,12.3x12.3mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | FIXED IND 33uH 3A 65mΩ SMD,12.3x12.3mm |
| Description | 3A 33uH ±20% 5.5A 65mΩ Magnetic Shielded Inductor SMD,12.3x12.3mm Fixed Inductors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Inductors, Coils, Chokes/Fixed Inductors | |
| Manufacturer | Shun Xiang Nuo | |
| Package | SMD,12.3x12.3mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8504500000 |
| USHTS | 8504508000 |
| TARIC | 8504500010 |
| CAHTS | 8504500000 |
| BRHTS | 85045000 |
| INHTS | 85045010 |
| MXHTS | 8504.50.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 500 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
68,305
68,305
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
5+ | $ 0.232 | $ 1.16 |
50+ | $ 0.1843 | $ 9.22 |
150+ | $ 0.161 | $ 24.15 |
500+ | $ 0.1213 | $ 60.65 |
2,500+ | $ 0.1156 | $ 289.00 |
5,000+ | $ 0.1122 | $ 561.00 |
Standard Packaging 500/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$