ISSI IS61WV25616EDBLL-10TLI
| Manufacturer | |
| MPN | IS61WV25616EDBLL-10TLI |
| LCSC Part # | C883296 |
| Packaging | TSOP-44-10.2mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | 256K X 16 HIGH SPEED ASYNCHRONOUS CMOS STATIC RAM WITH ECC |
| Description | 4Mbit 2.4V~3.6V TSOP-44-10.2mm Memory (ICs) RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Integrated Circuits (ICs)/Memory/Memory (ICs) | |
| Manufacturer | ISSI | |
| Packaging | TSOP-44-10.2mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | 3A991B2A |
| CNHTS | 8542329000 |
| USHTS | 8542320071 |
| TARIC | 8542329000 |
| CAHTS | 8542330000 |
| BRHTS | 85423299 |
| INHTS | 85423200 |
| MXHTS | 8542.32.99 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 135 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
481
481
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 6.5577 | $ 6.56 |
10+ | $ 5.7779 | $ 57.78 |
30+ | $ 5.3135 | $ 159.41 |
100+ | $ 4.8443 | $ 484.43 |
500+ | $ 4.6291 | $ 2314.55 |
1,000+ | $ 4.5304 | $ 4530.40 |
Standard Packaging 135/Full
Tray | ||
Better price for more quantity?
$