TDK ACT45B-110-2P-TL003
| Manufacturer | |
| Mfr. Part # | ACT45B-110-2P-TL003 |
| LCSC Part # | C76583 |
| Package | SMD-4P,4.5x3.2mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | CMC 11uH 250mA 2LN 600Ω SMD |
| Description | 11uH@100kHz 2Line Common Mode Choke Surface Mount-4P 4.5x3.2mm 600Ω@10MHz 250mA DCR 600mΩ |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Filters/Common Mode Chokes | |
| Manufacturer | TDK | |
| Package | SMD-4P,4.5x3.2mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8548900001 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 2500 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
15,095
15,095
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List (Project)
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
5+ | $ 0.3569 | $ 1.78 |
50+ | $ 0.2804 | $ 14.02 |
150+ | $ 0.2477 | $ 37.16 |
500+ | $ 0.2068 | $ 103.40 |
2,500+ | $ 0.1886 | $ 471.50 |
5,000+ | $ 0.1777 | $ 888.50 |
Standard Packaging 2500/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$