hanxia HX FFC-1.0-20P-100mm
| Manufacturer |
hanxia
Asian Brands |
| MPN | HX FFC-1.0-20P-100mm |
| LCSC Part # | C7543570 |
| Packaging | P=1.0mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | CABLE FFC/FPC 20POS 1mm |
| Description | 20 Position FFC, FPC Cable 1mm 10cm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Cables, Wires/Flat Flex Cables (FFC, FPC) | |
| Manufacturer | hanxia | |
| Packaging | P=1.0mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8544491100 |
| USHTS | 8544493040 |
| TARIC | 8544499100 |
| CAHTS | 8544490090 |
| BRHTS | 85444900 |
| INHTS | 85444910 |
| MXHTS | 8544.49.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 100 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
40
40
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
5+ | $ 0.0923 $ 0.0831 | $ 0.42 |
50+ | $ 0.073 $ 0.0657 | $ 3.29 |
200+ | $ 0.0633 $ 0.0570 | $ 11.40 |
500+ | $ 0.0561 $ 0.0505 | $ 25.25 |
2,500+ | $ 0.0503 $ 0.0453 | $ 113.25 |
5,000+ | $ 0.0474 $ 0.0427 | $ 213.50 |
Standard Packaging 100/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$