HRK CD288227M1V0809VFL
| Manufacturer |
HRK
Asian Brands |
| MPN | CD288227M1V0809VFL |
| LCSC Part # | C7499946 |
| Packaging | Through Hole,D8xL9mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | CAP ALUM 220uF 35V TH |
| Description | 220uF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Through Hole,D8xL9mm |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Capacitors/Aluminum Electrolytic Capacitors | |
| Manufacturer | HRK | |
| Packaging | Through Hole,D8xL9mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8532229000 |
| USHTS | 8532230020 |
| TARIC | 8532220000 |
| CAHTS | 8532220000 |
| BRHTS | 85322200 |
| INHTS | 85322200 |
| MXHTS | 8532.22.99 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 20 |
| Multiple | 20 |
| Standard Packaging | 500 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
25,320
25,320
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
20+ | $ 0.0398 $ 0.0379 | $ 0.76 |
200+ | $ 0.0315 $ 0.0300 | $ 6.00 |
500+ | $ 0.0255 $ 0.0243 | $ 12.15 |
2,000+ | $ 0.0227 $ 0.0216 | $ 43.20 |
10,000+ | $ 0.0203 $ 0.0193 | $ 193.00 |
20,000+ | $ 0.019 $ 0.0181 | $ 362.00 |
Standard Packaging 500/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$