KNSCHA 126RV0169
| Manufacturer |
KNSCHA
Asian Brands |
| Mfr. Part # | 126RV0169 |
| LCSC Part # | C7461300 |
| Package | SMD,D4xL5.4mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | CAP ALUM 47uF ±20% 10V SMD |
| Description | 47uF ±20% 10V Aluminum Electrolytic Capacitors 2000hrs@105℃ |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Capacitors/Aluminum Electrolytic Capacitors | |
| Manufacturer | KNSCHA | |
| Package | SMD,D4xL5.4mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8532229000 |
| USHTS | 8532230020 |
| TARIC | 8532220000 |
| CAHTS | 8532220000 |
| BRHTS | 85322200 |
| INHTS | 85322200 |
| MXHTS | 8532.22.99 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 20 |
| Multiple | 20 |
| Standard Packaging | 2000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
9,500
9,500
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
20+ | $ 0.0172 | $ 0.34 |
200+ | $ 0.015 | $ 3.00 |
600+ | $ 0.0138 | $ 8.28 |
2,000+ | $ 0.0131 | $ 26.20 |
10,000+ | $ 0.0125 | $ 125.00 |
20,000+ | $ 0.0121 | $ 242.00 |
Standard Packaging 2000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$