SUPSiC GC3M0065100K
| Manufacturer |
SUPSiC
Asian Brands |
| Mfr. Part # | GC3M0065100K |
| LCSC Part # | C7435037 |
| Package | TO-247-4 |
| Customer # | |
| Key Attributes | SICFET N-CH 1kV 32A TO-247-4 |
| Description | N-Channel 1kV 32A 113.5W Through Hole TO-247-4 |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Discrete Semiconductors/FETs, MOSFETs/Single FETs, MOSFETs | |
| Manufacturer | SUPSiC | |
| Package | TO-247-4 |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | - |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 30 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
146
146
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List (Project)
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 8.0428 $ 7.4798 | $ 7.48 |
10+ | $ 7.0232 $ 6.5316 | $ 65.32 |
30+ | $ 6.2692 $ 5.8304 | $ 174.91 |
90+ | $ 5.7476 $ 5.3453 | $ 481.08 |
Standard Packaging 30/Full
Tube | ||
Better price for more quantity?
$