PTTC(Polytronics Tech) P34X
| Manufacturer |
PTTC(Polytronics Tech)
Asian Brands |
| MPN | P34X |
| LCSC Part # | C7255856 |
| Packaging | DIP,88.9x63.5mm |
| Customer # | |
| Description | DIP,88.9x63.5mm AC DC Converters RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Power Supplies/Power Suppliers - Board Mount/AC DC Converters | |
| Manufacturer | PTTC(Polytronics Tech) | |
| Packaging | DIP,88.9x63.5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | - |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 1 |
| Sales Unit | Piece |
Out of Stock
Stock Notification
Add to BOM List
| Qty | Unit Price (Reference Only) | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 245.8201 | $ 245.82 |
200+ | $ 98.0839 | $ 19616.78 |
500+ | $ 94.8074 | $ 47403.70 |
1,000+ | $ 93.1869 | $ 93186.90 |
Standard Packaging 1/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$