XP Power IP1215SA
| Manufacturer | |
| MPN | IP1215SA |
| LCSC Part # | C7210824 |
| Packaging | SIP,21.9x9.2mm |
| Customer # | |
| Description | SIP,21.9x9.2mm DC DC Converters RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Power Supplies/Power Suppliers - Board Mount/DC DC Converters | |
| Manufacturer | XP Power | |
| Packaging | SIP,21.9x9.2mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | - |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 20 |
| Sales Unit | Piece |
Out of Stock
Stock Notification
Add to BOM List
| Qty | Unit Price (Reference Only) | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 33.3375 | $ 33.34 |
200+ | $ 13.3033 | $ 2660.66 |
500+ | $ 12.8579 | $ 6428.95 |
1,000+ | $ 12.6391 | $ 12639.10 |
Standard Packaging 20/Full
Tube | ||
Better price for more quantity?
$