API Delevan SP1210R-472J
| Manufacturer | |
| MPN | SP1210R-472J |
| LCSC Part # | C7083522 |
| Packaging | SMD,3.5x2.7mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | FIXED IND 4.7uH 520mΩ SMD,3.5x2.7mm |
| Description | 4.7uH ±5% 520mΩ 601mA SMD,3.5x2.7mm Fixed Inductors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Inductors, Coils, Chokes/Fixed Inductors | |
| Manufacturer | API Delevan | |
| Packaging | SMD,3.5x2.7mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8504500000 |
| USHTS | 8504508000 |
| TARIC | 8504500010 |
| CAHTS | 8504500000 |
| BRHTS | 85045000 |
| INHTS | 85045010 |
| MXHTS | 8504.50.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 650 |
| Sales Unit | Piece |
Out of Stock
Stock Notification
Add to BOM List
| Qty | Unit Price (Reference Only) | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 5.8548 | $ 5.85 |
200+ | $ 2.3366 | $ 467.32 |
650+ | $ 2.2594 | $ 1468.61 |
1,300+ | $ 2.22 | $ 2886.00 |
Standard Packaging 650/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$