muRata DE2E3SA222MN2AT01F
| Manufacturer | |
| Mfr. Part # | DE2E3SA222MN2AT01F |
| LCSC Part # | C6224770 |
| Package | Through Hole,P=5mm |
| Customer # | |
| Description | 2.2nF ±20% X1,Y2 Through Hole,P=5mm Ceramic Capacitors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Capacitors/Ceramic Capacitors | |
| Manufacturer | muRata | |
| Package | Through Hole,P=5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8532909000 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 1500 |
| Sales Unit | Piece |
Out of Stock
Stock Notification
| Qty. | Unit Price (Reference Only) | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 0.4732 | $ 0.47 |
10+ | $ 0.3798 | $ 3.80 |
30+ | $ 0.3403 | $ 10.21 |
100+ | $ 0.2896 | $ 28.96 |
500+ | $ 0.2675 | $ 133.75 |
1,500+ | $ 0.2548 | $ 382.20 |
Standard Packaging 1500/Full
Reel | ||