onsemi NLAS1053USG
| Manufacturer | |
| MPN | NLAS1053USG |
| LCSC Part # | C604174 |
| Packaging | VFSOP-8-2.3mm |
| Customer # | |
| Description | 25Ω 2V~5.5V 2 VFSOP-8-2.3mm Analog Switches, Multiplexers, Demultiplexers RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Integrated Circuits (ICs)/Interface/Analog Switches, Multiplexers, Demultiplexers | |
| Manufacturer | onsemi | |
| Packaging | VFSOP-8-2.3mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8542399000 |
| USHTS | 8542390001 |
| TARIC | 8542399000 |
| CAHTS | 8542390000 |
| BRHTS | 85423999 |
| INHTS | 85423900 |
| MXHTS | 8542.39.99 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 3000 |
| Sales Unit | Piece |
Out of Stock
Stock Notification
Add to BOM List
| Qty | Unit Price (Reference Only) | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 0.4706 | $ 0.47 |
200+ | $ 0.1821 | $ 36.42 |
500+ | $ 0.1758 | $ 87.90 |
1,000+ | $ 0.1726 | $ 172.60 |
Standard Packaging 3000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$