Cosel MGFW152412-R
| Manufacturer | |
| MPN | MGFW152412-R |
| LCSC Part # | C5768402 |
| Packaging | DIP,25.4x25.4mm |
| Customer # | |
| Description | DIP,25.4x25.4mm DC DC Converters RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Power Supplies/Power Suppliers - Board Mount/DC DC Converters | |
| Manufacturer | Cosel | |
| Packaging | DIP,25.4x25.4mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | - |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 1 |
| Sales Unit | Piece |
Out of Stock
Stock Notification
Add to BOM List
| Qty | Unit Price (Reference Only) | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 97.3195 | $ 97.32 |
200+ | $ 38.8323 | $ 7766.46 |
500+ | $ 37.5339 | $ 18766.95 |
1,000+ | $ 36.8927 | $ 36892.70 |
Standard Packaging 1/Full
Box | ||
Better price for more quantity?
$