PULSE HX2305NL
| Manufacturer | |
| MPN | HX2305NL |
| LCSC Part # | C5767907 |
| Packaging | SMD-24P,15.1x13.2mm |
| Customer # | |
| Description | 1:1 SMD-24P,15.1x13.2mm Pulse Transformers RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Transformers/Pulse Transformers | |
| Manufacturer | PULSE | |
| Packaging | SMD-24P,15.1x13.2mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8504319000 |
| USHTS | 8504312000 |
| TARIC | 8504318090 |
| CAHTS | 8504310020 |
| BRHTS | 85043199 |
| INHTS | 85043100 |
| MXHTS | 8504.31.99 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 35 |
| Sales Unit | Piece |
Out of Stock
Stock Notification
Add to BOM List
| Qty | Unit Price (Reference Only) | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 4.1812 | $ 4.18 |
210+ | $ 1.6687 | $ 350.43 |
490+ | $ 1.6134 | $ 790.57 |
1,015+ | $ 1.585 | $ 1608.78 |
Standard Packaging 35/Full
Tube | ||
Better price for more quantity?
$