PULSE PA3855.005NL
| Manufacturer | |
| MPN | PA3855.005NL |
| LCSC Part # | C5718414 |
| Packaging | SMD,17.7x14.5mm |
| Customer # | |
| Description | SMD,17.7x14.5mm Pulse Transformers RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Transformers/Pulse Transformers | |
| Manufacturer | PULSE | |
| Packaging | SMD,17.7x14.5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8504319000 |
| USHTS | 8504312000 |
| TARIC | 8504318090 |
| CAHTS | 8504310020 |
| BRHTS | 85043199 |
| INHTS | 85043100 |
| MXHTS | 8504.31.99 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 130 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
130
130
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 1.7368 | $ 1.74 |
10+ | $ 1.4838 | $ 14.84 |
30+ | $ 1.326 | $ 39.78 |
130+ | $ 1.1648 | $ 151.42 |
520+ | $ 1.0907 | $ 567.16 |
1,040+ | $ 1.0601 | $ 1102.50 |
Standard Packaging 130/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$