PANASONIC AQW214A
| Manufacturer | |
| MPN | AQW214A |
| LCSC Part # | C5589139 |
| Packaging | SMD-8P |
| Customer # | |
| Key Attributes | 1 Form A (SPST-NO) 400V SMD-8P Solid State Relays (SSR) RoHS |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | Relays/Solid State Relays (SSR) | |
| Manufacturer | PANASONIC | |
| Packaging | SMD-8P | |
| Contact Form | 1 Form A (SPST-NO) | |
| Load Voltage | 400V | |
| Input type | - | |
| load current | 100mA |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 50 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
Out of Stock
Notify Me
Add to BOM List
| Qty | Unit Price(Reference Only) | Total Amount |
|---|---|---|
| 1+ | $ 4.5037 | $ 4.50 |
| 200+ | $ 1.7977 | $ 359.54 |
| 500+ | $ 1.7376 | $ 868.80 |
| 1,000+ | $ 1.7075 | $ 1707.50 |
Standard Packaging50/Full Tube | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8541490000 |
| USHTS | 8541491010 |
| TARIC | 8541490000 |
| CAHTS | 8541490090 |
| BRHTS | 85414900 |
| INHTS | 85414900 |
| MXHTS | 8541.40.02 |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8541490000 |
| USHTS | 8541491010 |
| TARIC | 8541490000 |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | 8541490090 |
| BRHTS | 85414900 |
| INHTS | 85414900 |
| MXHTS | 8541.40.02 |

