GAPTEC Electronic 8DPW4_4812S1.6
| Manufacturer | |
| Mfr. Part # | 8DPW4_4812S1.6 |
| LCSC Part # | C5536336 |
| Package | DIP,31.6x20.1mm |
| Customer # | |
| Description | DIP,31.6x20.1mm DC DC Converters RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Power Supplies/Power Suppliers - Board Mount/DC DC Converters | |
| Manufacturer | GAPTEC Electronic | |
| Package | DIP,31.6x20.1mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | - |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 15 |
| Sales Unit | Piece |
Out of Stock
Stock Notification
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price (Reference Only) | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 55.56 | $ 55.56 |
195+ | $ 22.1689 | $ 4322.94 |
495+ | $ 21.4279 | $ 10606.81 |
1,005+ | $ 21.0627 | $ 21168.01 |
Standard Packaging 15/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$