Infineon SAL-XC866-4FRA 5V BE
| Manufacturer | |
| Mfr. Part # | SAL-XC866-4FRA 5V BE |
| LCSC Part # | C539038 |
| Package | TSSOP-38-4.4mm |
| Customer # | |
| Description | TSSOP-38-4.4mm Microcontrollers RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Integrated Circuits (ICs)/Embedded/Microcontrollers | |
| Manufacturer | Infineon | |
| Package | TSSOP-38-4.4mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8542319090 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 3000 |
| Sales Unit | Piece |
Out of Stock
Stock Notification
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price (Reference Only) | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 5.1877 | $ 5.19 |
200+ | $ 2.0081 | $ 401.62 |
500+ | $ 1.9371 | $ 968.55 |
1,000+ | $ 1.9031 | $ 1903.10 |
Standard Packaging 3000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$