XR XR9*12-471K-L
| Manufacturer |
XR
Asian Brands |
| MPN | XR9*12-471K-L |
| LCSC Part # | C5380251 |
| Packaging | Through Hole,D9xL12mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | FIXED IND 470uH Through Hole,D9xL12mm |
| Description | 470uH ±10% 420mA 850mΩ Drum-core inductor Through Hole,D9xL12mm Fixed Inductors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Inductors, Coils, Chokes/Fixed Inductors | |
| Manufacturer | XR | |
| Packaging | Through Hole,D9xL12mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8504500000 |
| USHTS | 8504508000 |
| TARIC | 8504500010 |
| CAHTS | 8504500000 |
| BRHTS | 85045000 |
| INHTS | 85045010 |
| MXHTS | 8504.50.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 200 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
5,875
5,875
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
5+ | $ 0.2154 $ 0.2047 | $ 1.02 |
50+ | $ 0.1688 $ 0.1604 | $ 8.02 |
200+ | $ 0.1442 $ 0.1370 | $ 27.40 |
400+ | $ 0.1192 $ 0.1133 | $ 45.32 |
2,400+ | $ 0.1081 $ 0.1027 | $ 246.48 |
5,000+ | $ 0.1015 $ 0.0965 | $ 482.50 |
Standard Packaging 200/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$