JETEKPS B1515S-2WR3
| Manufacturer |
JETEKPS
Asian Brands |
| MPN | B1515S-2WR3 |
| LCSC Part # | C5379373 |
| Packaging | SIP,19.6x7mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | DC-DC modular power supply, 2W, SIP package |
| Description | Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 133mA 13.5V~16.5V Input |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Power Supplies/Power Suppliers - Board Mount/DC DC Converters | |
| Manufacturer | JETEKPS | |
| Packaging | SIP,19.6x7mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | - |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 10 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
50
50
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 2.044 $ 1.9418 | $ 1.94 |
10+ | $ 1.7031 $ 1.6180 | $ 16.18 |
30+ | $ 1.51 $ 1.4345 | $ 43.04 |
100+ | $ 1.3108 $ 1.2453 | $ 124.53 |
500+ | $ 1.222 $ 1.1609 | $ 580.45 |
1,000+ | $ 1.1831 $ 1.1240 | $ 1124.00 |
Standard Packaging 10/Full
Tube | ||
Better price for more quantity?
$