APV APH1040T220M
| Manufacturer |
APV
Asian Brands |
| Mfr. Part # | APH1040T220M |
| LCSC Part # | C5349718 |
| Package | SMD,11x10mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | FIXED IND 22uH 5A 66mΩ SMD,11x10mm |
| Description | 5A 22uH 66mΩ 5.5A Molded Inductor ±20% SMD,11x10mm Fixed Inductors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Inductors, Coils, Chokes/Fixed Inductors | |
| Manufacturer | APV | |
| Package | SMD,11x10mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8504500000 |
| USHTS | 8504508000 |
| TARIC | 8504500010 |
| CAHTS | 8504500000 |
| BRHTS | 85045000 |
| INHTS | 85045010 |
| MXHTS | 8504.50.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 500 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
18,385
18,385
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List (Project)
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
5+ | $ 0.1913 $ 0.1818 | $ 0.91 |
50+ | $ 0.1502 $ 0.1427 | $ 7.14 |
150+ | $ 0.1326 $ 0.1260 | $ 18.90 |
500+ | $ 0.1106 $ 0.1051 | $ 52.55 |
2,500+ | $ 0.1009 $ 0.0959 | $ 239.75 |
5,000+ | $ 0.095 $ 0.0903 | $ 451.50 |
Standard Packaging 500/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$