JIERR JVL400V1M6X10
| Manufacturer |
JIERR
Asian Brands |
| Mfr. Part # | JVL400V1M6X10 |
| LCSC Part # | C53446694 |
| Package | SMD,D6.3xL10.5mm |
| Customer # | |
| Description | 400V ±20% 1uF SMD,D6.3xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Capacitors/Aluminum Electrolytic Capacitors | |
| Manufacturer | JIERR | |
| Package | SMD,D6.3xL10.5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8532229000 |
| USHTS | 8532230020 |
| TARIC | 8532220000 |
| CAHTS | 8532220000 |
| BRHTS | 85322200 |
| INHTS | 85322200 |
| MXHTS | 8532.22.99 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 700 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
1,490
1,490
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
5+ | $ 0.0909 | $ 0.45 |
50+ | $ 0.0724 | $ 3.62 |
150+ | $ 0.0632 | $ 9.48 |
700+ | $ 0.0563 | $ 39.41 |
2,800+ | $ 0.0507 | $ 141.96 |
4,900+ | $ 0.0479 | $ 234.71 |
Standard Packaging 700/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$