LinkMems LCD3526B261-OFA03
| Manufacturer |
LinkMems
Asian Brands |
| MPN | LCD3526B261-OFA03 |
| LCSC Part # | C53446628 |
| Packaging | SMD-5P,3.5x2.7mm |
| Customer # | |
| Description | SMD-5P,3.5x2.7mm Microphones RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Audio Products/Microphones | |
| Manufacturer | LinkMems | |
| Packaging | SMD-5P,3.5x2.7mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8518100000 |
| USHTS | 8518104000 |
| TARIC | 8518100010 |
| CAHTS | 8518100000 |
| BRHTS | 85181010 |
| INHTS | 85181000 |
| MXHTS | 8518.10.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 5000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
38
38
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 0.5796 | $ 0.58 |
10+ | $ 0.47 | $ 4.70 |
30+ | $ 0.4144 | $ 12.43 |
100+ | $ 0.3605 | $ 36.05 |
500+ | $ 0.3271 | $ 163.55 |
1,000+ | $ 0.3112 | $ 311.20 |
Standard Packaging 5000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$