LinkMems LCA3729T421-OAC02
| Manufacturer |
LinkMems
Asian Brands |
| MPN | LCA3729T421-OAC02 |
| LCSC Part # | C53446627 |
| Packaging | SMD-4P,3.8x3mm |
| Customer # | |
| Description | SMD-4P,3.8x3mm Microphones RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Audio Products/Microphones | |
| Manufacturer | LinkMems | |
| Packaging | SMD-4P,3.8x3mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8518100000 |
| USHTS | 8518104000 |
| TARIC | 8518100010 |
| CAHTS | 8518100000 |
| BRHTS | 85181010 |
| INHTS | 85181000 |
| MXHTS | 8518.10.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 5000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
45
45
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
5+ | $ 0.249 | $ 1.25 |
50+ | $ 0.197 | $ 9.85 |
150+ | $ 0.1747 | $ 26.21 |
500+ | $ 0.1469 | $ 73.45 |
2,500+ | $ 0.1345 | $ 336.25 |
5,000+ | $ 0.1271 | $ 635.50 |
Standard Packaging 5000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$