FOLLON EFVM025ADA330M0645
| Manufacturer |
FOLLON
Asian Brands |
| MPN | EFVM025ADA330M0645 |
| LCSC Part # | C53433327 |
| Packaging | SMD,D6.3xL4.5mm |
| Customer # | |
| Description | 25V ±20% 33uF SMD,D6.3xL4.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Capacitors/Aluminum Electrolytic Capacitors | |
| Manufacturer | FOLLON | |
| Packaging | SMD,D6.3xL4.5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8532229000 |
| USHTS | 8532230020 |
| TARIC | 8532220000 |
| CAHTS | 8532220000 |
| BRHTS | 85322200 |
| INHTS | 85322200 |
| MXHTS | 8532.22.99 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 1500 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
1,500
1,500
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
5+ | $ 0.1353 | $ 0.68 |
50+ | $ 0.1087 | $ 5.44 |
150+ | $ 0.0954 | $ 14.31 |
1,500+ | $ 0.0854 | $ 128.10 |
3,000+ | $ 0.0774 | $ 232.20 |
4,500+ | $ 0.0734 | $ 330.30 |
Standard Packaging 1500/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$