XR XRRH129-101M
| Manufacturer |
XR
Asian Brands |
| MPN | XRRH129-101M |
| LCSC Part # | C5339679 |
| Packaging | SMD,12x12mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | FIXED IND 100uH 2.31A 126mΩ SMD-2,12x12mm |
| Description | 2.31A 100uH ±20% 126mΩ Magnetic Shielded Inductor SMD,12x12mm Fixed Inductors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Inductors, Coils, Chokes/Fixed Inductors | |
| Manufacturer | XR | |
| Packaging | SMD,12x12mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8504500000 |
| USHTS | 8504508000 |
| TARIC | 8504500010 |
| CAHTS | 8504500000 |
| BRHTS | 85045000 |
| INHTS | 85045010 |
| MXHTS | 8504.50.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 400 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
3,228
3,228
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 0.4986 $ 0.4737 | $ 0.47 |
10+ | $ 0.3963 $ 0.3765 | $ 3.77 |
30+ | $ 0.3524 $ 0.3348 | $ 10.04 |
100+ | $ 0.2972 $ 0.2824 | $ 28.24 |
400+ | $ 0.2615 $ 0.2485 | $ 99.40 |
800+ | $ 0.2469 $ 0.2346 | $ 187.68 |
Standard Packaging 400/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$