XR XRRH74-330M
| Manufacturer |
XR
Asian Brands |
| MPN | XRRH74-330M |
| LCSC Part # | C5339524 |
| Packaging | SMD,7.3x7.3mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | FIXED IND 33uH 0.96A 170mΩ SMD,7.3x7.3mm |
| Description | 960mA 33uH ±20% 170mΩ Magnetic Shielded Inductor SMD,7.3x7.3mm Fixed Inductors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Inductors, Coils, Chokes/Fixed Inductors | |
| Manufacturer | XR | |
| Packaging | SMD,7.3x7.3mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8504500000 |
| USHTS | 8504508000 |
| TARIC | 8504500010 |
| CAHTS | 8504500000 |
| BRHTS | 85045000 |
| INHTS | 85045010 |
| MXHTS | 8504.50.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 1000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
6,325
6,325
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
5+ | $ 0.1331 $ 0.1265 | $ 0.63 |
50+ | $ 0.1051 $ 0.0999 | $ 5.00 |
150+ | $ 0.091 $ 0.0865 | $ 12.98 |
1,000+ | $ 0.0773 $ 0.0735 | $ 73.50 |
2,000+ | $ 0.0689 $ 0.0655 | $ 131.00 |
5,000+ | $ 0.0647 $ 0.0615 | $ 307.50 |
Standard Packaging 1000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$