YJYCOIN YWLD2012-150K
| Manufacturer |
YJYCOIN
Asian Brands |
| Mfr. Part # | YWLD2012-150K |
| LCSC Part # | C5339219 |
| Package | 0805 |
| Customer # | |
| Key Attributes | FIXED IND 15uH 280mA 1.82Ω 0805 |
| Description | 280mA 15uH 1.82Ω ±10% 0805 Fixed Inductors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Inductors, Coils, Chokes/Fixed Inductors | |
| Manufacturer | YJYCOIN | |
| Package | 0805 |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8504500000 |
| USHTS | 8504508000 |
| TARIC | 8504500010 |
| CAHTS | 8504500000 |
| BRHTS | 85045000 |
| INHTS | 85045010 |
| MXHTS | 8504.50.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 10 |
| Multiple | 10 |
| Standard Packaging | 3000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
5,950
5,950
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List (Project)
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
10+ | $ 0.0571 | $ 0.57 |
100+ | $ 0.0441 | $ 4.41 |
300+ | $ 0.0376 | $ 11.28 |
3,000+ | $ 0.0349 | $ 104.70 |
6,000+ | $ 0.031 | $ 186.00 |
9,000+ | $ 0.0291 | $ 261.90 |
Standard Packaging 3000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$