USAKRO UKGP4805SR
| Manufacturer |
USAKRO
Asian Brands |
| Mfr. Part # | UKGP4805SR |
| LCSC Part # | C53280388 |
| Package | SMD-48P,27.8x12.2mm |
| Customer # | |
| Description | 1.5kV 1000Base-TX SMD-48P,27.8x12.2mm Pulse Transformers RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Transformers/Pulse Transformers | |
| Manufacturer | USAKRO | |
| Package | SMD-48P,27.8x12.2mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8504319000 |
| USHTS | 8504312000 |
| TARIC | 8504318090 |
| CAHTS | 8504310020 |
| BRHTS | 85043199 |
| INHTS | 85043100 |
| MXHTS | 8504.31.99 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 350 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
100
100
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 1.768 | $ 1.77 |
10+ | $ 1.506 | $ 15.06 |
30+ | $ 1.3418 | $ 40.25 |
100+ | $ 1.1729 | $ 117.29 |
350+ | $ 1.0971 | $ 383.99 |
1,050+ | $ 1.064 | $ 1117.20 |
Standard Packaging 350/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$