FANGCHENG FC-TN3220-110-70A-L
| Manufacturer |
FANGCHENG
Asian Brands |
| MPN | FC-TN3220-110-70A-L |
| LCSC Part # | C53262763 |
| Packaging | SMD,32x30mm |
| Customer # | |
| Description | 70A 11uH ±20% 2mΩ 65A SMD,32x30mm Fixed Inductors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Inductors, Coils, Chokes/Fixed Inductors | |
| Manufacturer | FANGCHENG | |
| Packaging | SMD,32x30mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8504500000 |
| USHTS | 8504508000 |
| TARIC | 8504500010 |
| CAHTS | 8504500000 |
| BRHTS | 85045000 |
| INHTS | 85045010 |
| MXHTS | 8504.50.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 49 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
143
143
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 4.6873 | $ 4.69 |
10+ | $ 4.0291 | $ 40.29 |
49+ | $ 3.6373 | $ 178.23 |
98+ | $ 3.2407 | $ 317.59 |
343+ | $ 3.0583 | $ 1049.00 |
1,029+ | $ 2.9758 | $ 3062.10 |
Standard Packaging 49/Full
Tray | ||
Better price for more quantity?
$