XYECONN FFC05-30P-150mm-4-8-B
| Manufacturer |
XYECONN
Asian Brands |
| Mfr. Part # | FFC05-30P-150mm-4-8-B |
| LCSC Part # | C53244473 |
| Package | P=0.5mm |
| Customer # | |
| Description | 0.3mm 30P 0.5mm Reverse 15cm P=0.5mm Flat Flex Cables (FFC, FPC) RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Cables, Wires/Flat Flex Cables (FFC, FPC) | |
| Manufacturer | XYECONN | |
| Package | P=0.5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8544491100 |
| USHTS | 8544493040 |
| TARIC | 8544499100 |
| CAHTS | 8544490090 |
| BRHTS | 85444900 |
| INHTS | 85444910 |
| MXHTS | 8544.49.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 200 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
100
100
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List (Project)
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
5+ | $ 0.1085 $ 0.0858 | $ 0.43 |
50+ | $ 0.0864 $ 0.0683 | $ 3.42 |
200+ | $ 0.0753 $ 0.0595 | $ 11.90 |
400+ | $ 0.0669 $ 0.0529 | $ 21.16 |
2,400+ | $ 0.0603 $ 0.0477 | $ 114.48 |
5,000+ | $ 0.057 $ 0.0451 | $ 225.50 |
Standard Packaging 200/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$