MyAntenna ADWH007
| Manufacturer | MyAntennaAsian Brands |
| MPN | ADWH007 |
| LCSC Part # | C53223727 |
| Packaging | SMD,8x6.6mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | SMD,8x6.6mm RF Antennas RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | RF and Wireless/RF Antennas | |
| Manufacturer | MyAntenna | |
| Packaging | SMD,8x6.6mm |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 2000 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
Out of Stock
Notify Me
Add to BOM List
| Qty | Unit Price(Reference Only) | Total Amount |
|---|---|---|
| 5+ | $ 0.2665 | $ 1.33 |
| 50+ | $ 0.2109 | $ 10.55 |
| 150+ | $ 0.187 | $ 28.05 |
| 500+ | $ 0.1572 | $ 78.60 |
| 2,000+ | $ 0.144 | $ 288.00 |
| 4,000+ | $ 0.136 | $ 544.00 |
Standard Packaging2000/Full Reel | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8517710000 |
| USHTS | 8517790000 |
| TARIC | 8517710000 |
| CAHTS | 8517710000 |
| BRHTS | 85177110 |
| INHTS | 85177100 |
| MXHTS | 8517.70.99 |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8517710000 |
| USHTS | 8517790000 |
| TARIC | 8517710000 |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | 8517710000 |
| BRHTS | 85177110 |
| INHTS | 85177100 |
| MXHTS | 8517.70.99 |

