INGHAi GMI4013S-2C40DB
| Manufacturer |
INGHAi
Asian Brands |
| Mfr. Part # | GMI4013S-2C40DB |
| LCSC Part # | C529861 |
| Package | SMD,D=4mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | Electret Condenser Microphone (ECM) |
| Description | Omnidirectional -40dB 58dB SMD,D=4mm Microphones RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Audio Products/Microphones | |
| Manufacturer | INGHAi | |
| Package | SMD,D=4mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8531801001 |
| USHTS | 8531801500 |
| TARIC | 8531804010 |
| CAHTS | 8531800010 |
| BRHTS | 85318000 |
| INHTS | 85318000 |
| MXHTS | 8531.80.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 5000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
4,980
4,980
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List (Project)
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
5+ | $ 0.3199 | $ 1.60 |
50+ | $ 0.2516 | $ 12.58 |
150+ | $ 0.2224 | $ 33.36 |
500+ | $ 0.1859 | $ 92.95 |
2,500+ | $ 0.1696 | $ 424.00 |
5,000+ | $ 0.1599 | $ 799.50 |
Standard Packaging 5000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$