XR XRCD32-470K
| Manufacturer |
XR
Asian Brands |
| MPN | XRCD32-470K |
| LCSC Part # | C5289387 |
| Packaging | SMD,3x2.1mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | FIXED IND 47uH 330mA 970mΩ SMD,2.1x3mm |
| Description | 330mA 47uH ±10% 1.35Ω Unshielded Inductor SMD,3x2.1mm Fixed Inductors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Inductors, Coils, Chokes/Fixed Inductors | |
| Manufacturer | XR | |
| Packaging | SMD,3x2.1mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8504500000 |
| USHTS | 8504508000 |
| TARIC | 8504500010 |
| CAHTS | 8504500000 |
| BRHTS | 85045000 |
| INHTS | 85045010 |
| MXHTS | 8504.50.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 20 |
| Multiple | 20 |
| Standard Packaging | 3000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
77,660
77,660
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
20+ | $ 0.0237 $ 0.0226 | $ 0.45 |
200+ | $ 0.0183 $ 0.0174 | $ 3.48 |
600+ | $ 0.0154 $ 0.0147 | $ 8.82 |
3,000+ | $ 0.0129 $ 0.0123 | $ 36.90 |
9,000+ | $ 0.0114 $ 0.0109 | $ 98.10 |
21,000+ | $ 0.0106 $ 0.0101 | $ 212.10 |
Standard Packaging 3000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$