TyoHM FKN1W470RJBFuseS
| Manufacturer |
TyoHM
Asian Brands |
| MPN | FKN1W470RJBFuseS |
| LCSC Part # | C5249328 |
| Packaging | Through Hole,D4xL9mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | RES 470Ω ±5% 1W Through Hole,D4xL9mm |
| Description | 470Ω 1W Fuse Resistor ±5% Through Hole,D4xL9mm Through Hole Resistors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Resistors/Through Hole Resistors | |
| Manufacturer | TyoHM | |
| Packaging | Through Hole,D4xL9mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8533211000 |
| USHTS | 8533210020 |
| TARIC | 8533210000 |
| CAHTS | 8533210000 |
| BRHTS | 85332110 |
| INHTS | 85332111 |
| MXHTS | 8533.21.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 200 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
1,945
1,945
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
5+ | $ 0.1212 | $ 0.61 |
50+ | $ 0.0965 | $ 4.83 |
200+ | $ 0.0841 | $ 16.82 |
400+ | $ 0.0749 | $ 29.96 |
2,000+ | $ 0.0674 | $ 134.80 |
4,000+ | $ 0.0637 | $ 254.80 |
Standard Packaging 200/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$