Honor Elec HV1C227M0607PZ
| Manufacturer |
Honor Elec
Asian Brands |
| MPN | HV1C227M0607PZ |
| LCSC Part # | C5246526 |
| Packaging | SMD,D6.3xL7.7mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | CAP ALUM POLY 220uF ±20% 16V SMD |
| Description | 220uF ±20% 16V SMD,D6.3xL7.7mm 2000hrs |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Capacitors/Aluminum - Polymer Capacitors | |
| Manufacturer | Honor Elec | |
| Packaging | SMD,D6.3xL7.7mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8532229000 |
| USHTS | 8532230020 |
| TARIC | 8532220000 |
| CAHTS | 8532220000 |
| BRHTS | 85322200 |
| INHTS | 85322200 |
| MXHTS | 8532.22.99 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 1000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
15,935
15,935
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
5+ | $ 0.1355 $ 0.1288 | $ 0.64 |
50+ | $ 0.1091 $ 0.1037 | $ 5.19 |
150+ | $ 0.0977 $ 0.0929 | $ 13.94 |
1,000+ | $ 0.0759 $ 0.0722 | $ 72.20 |
2,000+ | $ 0.0696 $ 0.0662 | $ 132.40 |
5,000+ | $ 0.0658 $ 0.0626 | $ 313.00 |
Standard Packaging 1000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$