EVISUN URB4812S-6WR3
| Manufacturer |
EVISUN
Asian Brands |
| MPN | URB4812S-6WR3 |
| LCSC Part # | C52192004 |
| Packaging | SIP,22x9.5mm |
| Customer # | |
| Description | SIP,22x9.5mm DC DC Converters RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Power Supplies/Power Suppliers - Board Mount/DC DC Converters | |
| Manufacturer | EVISUN | |
| Packaging | SIP,22x9.5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | - |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 9 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
137
137
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 4.5178 $ 4.0661 | $ 4.07 |
10+ | $ 3.8765 $ 3.4889 | $ 34.89 |
27+ | $ 3.4952 $ 3.1457 | $ 84.93 |
99+ | $ 3.1108 $ 2.7998 | $ 277.18 |
504+ | $ 2.9321 $ 2.6389 | $ 1330.01 |
999+ | $ 2.8523 $ 2.5671 | $ 2564.53 |
Standard Packaging 9/Full
Tube | ||
Better price for more quantity?
$