JETEKPS J10M24S12A
| Manufacturer |
JETEKPS
Asian Brands |
| MPN | J10M24S12A |
| LCSC Part # | C5198911 |
| Packaging | Through Hole,25.4x25.4mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | DC-DC modular power supply, 10W, DIP package |
| Description | Isolated Module DC DC Converter Buck 1 Output 12V 833mA 18V~36V Input |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Power Supplies/Power Suppliers - Board Mount/DC DC Converters | |
| Manufacturer | JETEKPS | |
| Packaging | Through Hole,25.4x25.4mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | - |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 10 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
10
10
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 7.1693 $ 6.8109 | $ 6.81 |
10+ | $ 5.746 $ 5.4587 | $ 54.59 |
30+ | $ 5.1609 $ 4.9029 | $ 147.09 |
80+ | $ 4.6684 $ 4.4350 | $ 354.80 |
Standard Packaging 10/Full
Tube | ||
Better price for more quantity?
$