XINGLIGHT XL-1010RGBC-2812B-S
| Manufacturer |
XINGLIGHT
Asian Brands |
| Mfr. Part # | XL-1010RGBC-2812B-S |
| LCSC Part # | C51900942 |
| Package | SMD-4P,1x1mm |
| Customer # | |
| Description | SMD-4P,1x1mm LED Addressable, Specialty RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Optoelectronics/LED Addressable, Specialty | |
| Manufacturer | XINGLIGHT | |
| Package | SMD-4P,1x1mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8541410090 |
| USHTS | 8541410000 |
| TARIC | 8541410000 |
| CAHTS | 8541410000 |
| BRHTS | 85414124 |
| INHTS | 85414100 |
| MXHTS | 8541.40.03 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 10 |
| Multiple | 10 |
| Standard Packaging | 8000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
12,190
12,190
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
10+ | $ 0.0412 | $ 0.41 |
100+ | $ 0.0327 | $ 3.27 |
300+ | $ 0.0284 | $ 8.52 |
1,000+ | $ 0.0252 | $ 25.20 |
5,000+ | $ 0.0227 | $ 113.50 |
8,000+ | $ 0.0214 | $ 171.20 |
Standard Packaging 8000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$