SHOU HAN CYA0630-6.8UH
| Manufacturer |
SHOU HAN
Asian Brands |
| Mfr. Part # | CYA0630-6.8UH |
| LCSC Part # | C5189749 |
| Package | SMD,7.2x6.6mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | FIXED IND 6.8uH 4.5A 50mΩ SMD,7.2x6.6mm |
| Description | 4.5A 6.8uH 6A 50mΩ ±20% SMD,7.2x6.6mm Fixed Inductors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Inductors, Coils, Chokes/Fixed Inductors | |
| Manufacturer | SHOU HAN | |
| Package | SMD,7.2x6.6mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8504500000 |
| USHTS | 8504508000 |
| TARIC | 8504500010 |
| CAHTS | 8504500000 |
| BRHTS | 85045000 |
| INHTS | 85045010 |
| MXHTS | 8504.50.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 1000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
15,075
15,075
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List (Project)
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
5+ | $ 0.172 $ 0.1634 | $ 0.82 |
50+ | $ 0.1383 $ 0.1314 | $ 6.57 |
150+ | $ 0.1239 $ 0.1178 | $ 17.67 |
1,000+ | $ 0.1018 $ 0.0968 | $ 96.80 |
2,000+ | $ 0.0938 $ 0.0892 | $ 178.40 |
5,000+ | $ 0.089 $ 0.0846 | $ 423.00 |
Standard Packaging 1000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$