YJYCOIN YNR4018-R68N
| Manufacturer |
YJYCOIN
Asian Brands |
| Mfr. Part # | YNR4018-R68N |
| LCSC Part # | C497790 |
| Package | SMD,4x4mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | FIXED IND 680nH 3.3A 20mΩ SMD,4x4x1.8mm |
| Description | 3.3A 680nH 4.9A 20mΩ Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,4x4mm Fixed Inductors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Inductors, Coils, Chokes/Fixed Inductors | |
| Manufacturer | YJYCOIN | |
| Package | SMD,4x4mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8504500000 |
| USHTS | 8504508000 |
| TARIC | 8504500010 |
| CAHTS | 8504500000 |
| BRHTS | 85045000 |
| INHTS | 85045010 |
| MXHTS | 8504.50.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 10 |
| Multiple | 10 |
| Standard Packaging | 3000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
6,250
6,250
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List (Project)
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
10+ | $ 0.059 $ 0.0059 | $ 0.06 |
100+ | $ 0.0469 $ 0.0047 | $ 0.47 |
300+ | $ 0.0409 $ 0.0041 | $ 1.23 |
3,000+ | $ 0.0358 $ 0.0036 | $ 10.80 |
6,000+ | $ 0.0321 $ 0.0033 | $ 19.80 |
9,000+ | $ 0.0303 $ 0.0031 | $ 27.90 |
Standard Packaging 3000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$